Damla ve Sıkma Kehribar Tesbih Modelleri

Bir tesbih koleksiyoncusunun olmazsa olmazları arasında kehribar modeller yer alır. Elbette ki, kehribar tesbih modelleri de kendi arasında çeşitlere sahip oluyor. Bunlardan birisi Kuka Tesbih olurken, diğerleri ise, sıkma kehribar, parçalı ve ateş kehribar olarak değerlendirilmektedir. Tüm bu modelleri bir çatı altında bulmak ve 99,00 TL’ den başlayan fiyatlar ile satın almak istiyorsanız, ‘’ TESBİHEVİM’’ bu konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

gümüş

Kişiye özel mesaj ve kutu
Yukarıda bahsetmekte olduğumuz tüm kehribar tesbih modelleri gibi, diğer tesbih modelleri de özel tesbih kutusu kullanılarak teslime dilmektedir. Kutular ise yine tercihe göre, ahşap ve kadife tasarımlar ile hazırlanırken, kutu içerisinde de hediye gönderilecek ürünler için anlamlı bir mesaj bulundurulmaktadır. Yine sizlerin anılarını canlandırması için, isteklerinize göre kendi kutunuzda da en özel mesajları yazdırılmasını isteyebilirsiniz.
İndirim ve fırsatlardan haberdar olun
Elbette ki yeni sezon ürünler ilk tesbih fiyatları ile satışa sunulduğunda satın almak isteyenler, bu süreç içerisinde diğer ürünlere göz atarak, indirim ve fırsatlardan yararlanabilir. Erkek gümüş kolye ürünlerinin en detayı bilgileri ve fiyatları, http://www.tesbihevim.com üzerinden sizlere sunulacaktır.

Bir cevap yazın